tapasztalatok,vélemények-akik régóta betegek

Re: tapasztalatok,vélemények-akik régóta betegek

HozzászólásSzerző: dincsike90 » vas. máj. 08, 2011 5:34 pm

Sajnos én is beletartozok abba a csoportba,akik évek óta küzdenek visszatérö felfázással,amiért az E-coli a bűnös.Pár napja bukkantam rá erre az oldalra és rögtön eldöntöttem,hogy teszek egy próbát a d-mannozzal.Nem Magyarországon élek,ezért beletellik egy pár napba,hogy hozzájussak ehhez a szerhez.Ha minden jól megy akkor 4 nap múlva kapom meg.Most antibiotikumos kezelés alatt állok,de nagyon erős vesefájdalmaim vannak,így szeretném minél hamarabb elkezdeni a d-mannoz használatát,hogy megszabaduljak ettöl a szenvedéstől.A kérdésem az lenne,hogy a d-mannoz szedésének elkezdésekor függesszem fel az antibiotikumos kezelést,vagy alkalmazzam a kettőt egyszerre.Nem vagyok híve az antibiotikum szedésének,mert ugye köztudott,hogy nem csak a rossz bacikat pusztítja ki és a fennálló problémát ideiglenesen megszünteti ugyan,de ezzel egyidőben másik problémát idéz elő.Ha előbb hallottam volna a d-mannozrol,nem is kezdtem volna gyógyszert szedni,most azonban nem tudom,hogy mit tegyek.Nem lesz abból bajom,ha felfüggesztem az antibiotikumos kúrát és azonnal áttérek a d-mannoz szedésére?Ha esetleg valakinek van ilyen jellegű tapasztalata nagyon szivesen venném ha megosztaná velem!
Üdvözlettel:
Dincsike
dincsike90

HozzászólásSzerző: kedvesem » kedd máj. 24, 2011 5:50 pm

Sziasztok!
Én is szintén évek óta küzdök a hólyaghuruttal...két éven át csináltam azt, hogy havonta felfázás, antibiotikum, egy hónap múlva újabb felfázás...majd az lett a vége, hogy két hét és a legvégén akkor jött ki mihelyst abba hagytam az antibiotikumot, mondtam elég volt ebből...kórházban kivizsgáltak, hogy az derült ki, hogy a jobb oldali vesém 10 cm-rel lejjebb csúszott, mint a baj, ezért ott megtörik a vesevezeték és panganak a bacik...ezzel szemben én is azt vettem észre, hogy együttlétek során jön ki a "felfázásom", és én is azt érzetem, hogy úristen, nem lehet már anélkül élni, hogy ne állandóan azon idegeskedjek, hogy megint elő fog jönni...és amikor nekem előjön, nagyon nagyon fáj, állandóan pisilnem kell, viszont általános vizsgálat során sem vért, semmi mást nem találtak soha a vizeletben, csak a tenyésztés mutatott ki egyszer clebsiellát, egyszer e.colit, csináltak már nekem 4 tenyésztést, mindig kis számban fordultak csak elő bacik, mégis állandóan visszatért. Teljesen kétségbe voltam esve, hogy mi lesz így velem?
Én is a neten találtam a d-mannózra, annyi pénzt költöttem már a tőzegáfonyákra, hogy megszámolni se tudnám, kb 50 ezer forintot...úgy voltam vele, ezzel már semmit nem veszíthetek. Mellesleg a tőzegáfonya nálam csak rontott a helyzeten, mert állítólag ugyan a legtöbb baktérium elpusztul a savas közegben, amit a tőzegáfonya okoz, de van néhány baktérium, ami alkalmazkodik, és a savas közegben él, mint hal a vízben, tehát nekem az áfonya nem vált be. Visszatérve a d-mannózra. Elkezdtem szedni reggel egy fél teáskanálnyit elkeverek vízben. Nekem azzal járt továbbá a felfázás, hogy állandó jelleggel, tehát amikor nem voltam úgymond felfázva, akkor is volt egy kellemetlen érzésem a húgycsőben.
Ez az érzés elmúlt, és amióta szedem-lekopogom-azóta, ha érzem is, hogy baj lenne, megiszok egy teáskanálnyit, majd 3 óra múlva még ennyit, és elmúlik, illetve együttlétkor egy fél teáskanálnyit pluszba.

DINCSI a kérdésedre válaszolva, szerintem ha elkezded szedni a d-mannózt, nem lesz baj, ha az antibiotikumot elhagyod...meg látod majd, hogy mennyire jó a hatása.

Azért írtam le ilyen hosszan mindezt, mert tudom, hogy milyenek a kétségbeesés órái...mikor görcsben várod, hogy a fájdalomcsillapító hasson...és hogy valamennyire reményt tudjak önteni azokba, akik olvassák, hogy talán van megoldás...

Még annyit, hogy mióta szedem a d-mannózt, ez kb. másfél hónapja, nem jött elő a felfázásom, és nem is tekintem magam gyógyultnak úgymond, nem akarom elkiabálni, de nagyon sok múlik rajtunk is, mert agyban is meg kell próbálni az embernek túltenni magát rajta...ezzel még én is próbálkozom :)

Ha valakinek kérdése lenne én nagyon szívesen válaszolok, e-mailem: lazarbetti@gmail.com.

Gyógyulást kívánok mindenkinek:)
kedvesem

HozzászólásSzerző: kedvesem » kedd máj. 24, 2011 5:52 pm

Dincsi!
Bocsánat, most olvastam el mégegyszer a kérdésed...És az antibiotikum kúrát ne hagyd abba, azt ha elkezdted már végig be kell szedned, mert ha abbahagyod az addig legyengült bacik új erőre kapnak de utána kezdheted a d-mannózt:) És gyógyulást neked is:)
kedvesem

HozzászólásSzerző: szabokr » csüt. júl. 14, 2011 3:44 pm

Nálunk nem vált. A lányom vesegondozás alatt áll visszatérő hólyaghurut miatt, refluxműtéten már túl van,a doki azt mondta, hogy csak tengerben fürödhet, hát el is mentünk, a tenger meleg volt és tiszta, óvatosságból azért adtam neki a d-mannózt, mire hazajöttünk vesemedencegyulladással került kórházba. Az orvos szerint gyerekeknek nem használnak ezek a szerek, csak pénzkidobás.
szabokr

HozzászólásSzerző: zazie » szer. aug. 17, 2011 1:24 pm

Sziasztok!

Elmondanám én is a tapasztalataimat, mert valahol hálát kell adnom, hogy rátaláltam erre a csodaszerre, ennyi szenvedés után.
Nekem egész gyerekkoromban is problémám volt a hólyaghuruttal, de akkor még viszonylag hamar elmúlt, aztán évekig semmi nem volt, kamaszkoromban. Három éve tért vissza megint, most vagyok 24 éves. Először járkáltam az urológushoz, nőgyógyászhoz, de nagyot kellett csalódnom az orvosokban, jelen pillanatban NEM ismerek olyan urológust, aki magát ne egy kiskirálynak képzelné. Egyszerűen nem voltak hajlandóak a problémámat krónukusként kezeli, mindig csak és kizárólag azzal az esettel foglalkoztak, amivel odamentem, de természetesen az mindig ugyanaz volt. Volt, hogy emúlt a panasz, mire a tenyésztési eredmény megérkezett. Akkor közölték, hogy menjek szépen haza. Kérdeztem, hogy mit csináljak, ha megint előjön. Válasz: Jöjjön el újra (és várjak a hét napos tenyésztés eredményére... no comment). De a leggyakoribb mégis az volt, hogy tíz napos antibiotikum kúra.
Hozzáteszem, hogy nem szedhetek anibiotikumot az IBS miatt. Tavaly két hétig egyfolytában szedették velem az antibiotikumot mumpsz és egy nőgyógyászati betegség miatt, ennek eredményeképp colitissel kórházba is kerültem. Nagyon sokáig tartott visszaépíteni a bélflórámat, azt is egy másik nagyon jó természetes készíménynek - a papaya kivonatnak - köszönhetem, de az most nem ide tartozik. Lényeg, hogy belekerültem egy állandó körforgásba, ami így nézett ki: hólyaghurut -> antibiotikum -> bélproblémák -> probiotikum -> hólyaghurut. És mindig visszatért vagy az egyik, vagy a másik. Az orvosok nem voltak hajlandóak foglakozni azzal, hogy én egy ember vagyok, aki nem külön szervrendszerekből áll, amik egymástól függetlenül működnek, hanem ez EGY egész. Az urológust teljesen hidegen hagyta az, hogy nekem IBS-em van, jóformán azt mondta, hogy akkor mit keresek ott, vagy beveszem az antibiotikumot, vagy nem érdekli mit csinálok. Már sírtam, amikor hozzá kellett mennem, mert tudtam, hogy nem segít. Végül elmentem a régi háziorvosomhoz, aki nagyon jó fej és kértem, hogy segítsen, mert nem bírok a magyar orvoslással, nem igaz, hogy nincs alternatíva. Beleegyeztem, hogy készítsenek egy újabb tenyésztést, amire 10 napot kell várni, de nekem akkor épp olyan tüneteim voltak, hogy azt hittem meghalok. Bevállatam, hogy élek Nospán meg Algopirinen (amik SEMMIT nem hatottak), amíg meg nem jön az eredmény. Vittem a labor beutalómat gyorsan a XIV. kerületi SZTK-ba, ahol közölték, hogy háziorvostól nem fogadják el a papírt, csak urológustól, kérjek onnan. Próbáltam az asszisztenst megkörnyékezni, aki közölte, hogy csak akkor adnak, ha a betegük vagyok. Én azt hittem, hogy megőrülök, mert megintcsak bezárult a kör, vissza kellet volna mennem oda, ahol egyáltalán nem foglalkoztak a problémámmal...
Végül sikerült megoldanom a dogot és megtudtam, hogy a tüneteket az e.coli okozza, ami akkor már egy hónapig abszolút kezeletlenül tenyészett bennem. Napi 6(!) liter mezei zsurlófű teát ittam, hogy ne szenvedjek, fél óránként pisiltem fél litert, így valahogy kibírtam és közben be kellett járnom dolgozni, mert tutira kirúgtak volna, májusra már összesen öt hetet hiányoztam csak emiatt.
Akkor elhatároztam, hogy meggyógyítom magam, nem érdekel a pénz, így is vagyonokat költöttem már az antibiotikumra. A neten olvastam a D-mannózról és nem hittem el, hogy ha valami ennyire egyszerű, akkor az orvosok miért dugják a fejüket a homokba. Úgy csinálnak, mintha ez valami hókuszpókusz lenne. (Jó hát persze, tudjuk miért...)
Kipróbáltam és azt sem hittem el, hogy tényleg fél nap alatt elmúlt az a sok szenvedés, ami eddig kínzott. Májusban kezdtem szedni, először három óránként, aztán csak nap kétszer. De amíg szedtem, semmi problémám nem volt. Aztán szép lassan abbahagytam. Eleinte vissza-visszatértek a tünetek, de csak azért, mert elfelejtkeztem arról, hogy igyak, és mindig akkor jön ki, ha kb két liternél kevesebbet iszom egy nap. Viszont ha ki is jön rajtam, akkor sem nagyon durván, inkább kellemetlenséggel kezdődik, és ha beveszem a mannózt, tíz perc ez alatt megszűnik. Most augusztusra már majdnem elfogyott, de fogok még venni. Nekem ez a hétezer forint semmi ahoz képest, hogy mekkora változás következett be az életemben. Ki tudok mozdulni a lakásból. Mondjuk mindenhova magammal viszem, és ha kell beveszem.
Rajtam nagyon sokat segített. Biztos vagyok benne, hogy már nagyon sok betegségre van ilyen egyszerű gyógymód, csak egyszerűen lefizetik az orvosokat a gyógyszergyárak, minket meg tömnek a szeméttel.
Akik szenvednek a visszatérő hólyaghuruttól azoknak nagyon tudom ajánlani a mannózt. És azt, hogy sokat kell inni és a lelki okokat megtalálni a háttérben. Biztos vagyok benne, hogy nem kell örökre szenvednünk tőle.

Tudom, kicsit hosszúra nyúlt a mondókám, de talán tudtam segíteni valakin vele.
Köszönöm, hogy elolvastátok!
Mindenkinek gyors gyógyulást kívánok!
zazie

HozzászólásSzerző: Bea87 » csüt. aug. 25, 2011 7:17 pm

Sziasztok Kedves Fórumozók!

Sajnos én is a több éve hólyaghurut miatt szenvedő emberkék közé tartozom:( 2-3 havonta, vagy sajnos néha még gyakrabban előjönnek a fájdalmasabbnál fájdalmasabb tüneteim: nehéz pisilés, vagy egyáltalán nem, hihetetlen fájdalom, hasi görcsök, majd a szokásos antibiotikum kúrák, melyeknek mindig ugyanaz az eredménye, hogy csak a szervezetemet károsítom vele, de a bacitól nem tudok megszabadulni. Voltam már urológián is, ott az egyik helyen azt mondták, hogy van egy kis vesekövem, a másikon már azt, hogy nem látszik semmi!Szóval már igazából ezt sem tudom, hogy most akkor van, vagy nincs? De most a hólyaghurut gyötör szintén egy hete. Múlt hét szerdán felkerestem a háziorvosomat, ahol is helyettesítés volt, de kaptam beutalót vizelettenyésztésre!(Nálam már ez is haladás, mert eddig mindig csak a jobbnál jobb antibiotikumokat kaptam, a rendes vizeletvizsgálat helyett!) A tegnapi napon meg is érkezett az eredmény, ami Escherichia Colit mutatott ki. Ma visszamentem a háziorvosi rendelőbe, ahol is megkérdeztem a doktornőt, hogy esetleg ő hallott-e már a D-mannózról? Erre a válasza egy nagy nevetés volt, amivel tulajdonképpen engem nevetett ki, hogy én még ilyenekben hiszek!De azért utána hozzátette, hogy ő nem ismeri. Úgy érzem, hogy nekem ez volt az utolsó csepp a pohárban!
Szerintem ez nem igazán vicces, hogy elkeseredésemben végre rátaláltam erre a fórumra, és talán már látok egy kis fényt az alagút végén!
Igazából azért is regisztráltam ide hozzátok (remélem nem baj, hogy tegeződöm), mert végigolvasva a fórumot láttam, hogy a D-mannóz csodákra képes ezzel a bizonyos E. coli baktériummal szemben. Úgy döntöttem, hogy én is szeretném kipróbálni!
Nem tudom, hogy itt a fórumon szabad-e ilyeneket kérdezni, de megköszönném, ha tudnátok nekem abban segíteni, hogy honnan rendeljem(kicsit tartok az internetes rendeléstől), és esetleg, hogy postaköltséggel együtt mennyi lenne a végleges ára?
Láttam, hogy itt az oldalon is rendelhető, elsősorban innen szeretném megrendelni természetesen,
csak előtte jó lenne, ha tudnátok nekem írni, hogy hogyan is történik ennek a menete?:)

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

Üdvözlettel
Bea87
Bea87

HozzászólásSzerző: Eszti » kedd okt. 04, 2011 9:12 pm

Sziasztok!

Remélem azért még felnézz ide valaki,mert egy hónapos az utolsó bejegyzés!:S én is évek óta küzdök a hólyag huruttal,orvosról orvosra járok,most találtam egy nődokit aki csinált tenyésztést,mert kb. a 10 dokiból eddig egyik se még csak meg se említette,h.van ilyen és ebből talán rájöhetnénk,h.mi a bajom,csak megnézett felírt valami kúpot,mert hogy gombám van,de kiderült,h.e-coli bacim van,hozzáteszem magándokinál voltam!Utána olvastam mi ez és akkor találkoztam a d-mannózzal,belelkesültem a sok jó tapasztalatot olvasva és mindjárt meg is vettem a port az antibiotikumot ki se váltottam!de sajnos nekem nem használt 3 napig szedtem 3 óránként és rengeteget ittam,de felerősítette az érzést,először azt hittem,h.így segít,de leginkább azért nem szedtem tovább,mert nagyon keményen kavargót tőle a gyomrom és ment a hasam,nem tudom,h.másnak volt-e ilyen tapasztalata?lehet,h.laktózérzékenyek nem szedhetik,mert az vagyok?!nagyon szomorú vagyok,kénytelen voltam beszedni az antibiotikumot,bár lehet,h.nekem már nagyon régóta ott van,mert elég erős antibiotikumot kaptam augmentin DUO 625mg tablettát és ezért nem használt?kérdeztem a dokinőt mit csinálok rosszul,mire figyeljek oda,adott pár tanácsot,de mondta semmivel nem tudok tutira védekezni,érzékeny vagyok rá,ennyi,hát gondoltam magamban remek!várom a hozzászólásokat,volt-e valakinek ilyesmi tapasztalata mint nekem,úgy látszik én abba a 15%-ba tartozom akinek nem használ vagy nagyon sokat kell beszednem belőle,h.használjon!:(
Eszti

HozzászólásSzerző: Karol » szomb. okt. 22, 2011 12:10 pm

Sziasztok!
Én is úgy fogom kezdeni, h SAJNOS én is már több mint 1 éve szenvedek a hólyaghuruttól. Én először akkor tapasztaltam a fájdalmas és kellemetlen tüneteit, mikor a nőgyógyászommal felírattam az első fogamzásgátlómat. Számomra még mindig nem tiszta, h ez okozhatta-e a tüneteket, bár a természetgyógyász, akihez a problémámmal fordultam, miután senki nem akart segíteni azt mondta, h ő biztos benne, mert sok ilyen embert kezelt már, aki a bogyó után került ilyen állapotba. Barátnőm és az édesanyja is egyszerre kezdtek el szedni fogamzásgátlót, és mindketten rögtön felfáztak, de krónikusan. Bár nekik annyi a szerencséjük, h nem volt később visszatérő mint nekem.
Én először ügyeleten kötöttem ki vele, mert persze, h hétvégén jött elő. Doki azt mondta, h egyszerű felfázás, ne törődjek vele, felírt egy egyszer használatos antibiotikumot, és ott ő le is zárta. Másnapra jobb lett, de harmadnapra megint visszaestem. Sosem volt még ilyen tünetem egyszerű felfázásnál, és az am is mindig elmúlt magától, sosem kellett kúrálgatni. Szerintem az nem egy egyszerű dolog, ha vki félpercenként fordul vissza a wc-be, mert érzi, h még mindig pisilnie kell, aztán meg pár csepp kicsordul belőle, és kezdődik az egész elölről. Mire eljutottam a házi orvosomhoz addigra már vér és genny is volt a vizeletemben, mert azt helyszínen meg is nézték, még szerencse, h vittem magammal vizeletet, h nézzék meg. Persze, h ő se küldött tovább csak antibiotikum, ez ment hónapokon keresztül. Mire urológushoz fordultam, aki rögtön azzal kezdte, h a sok elővigyázatlan szex (ekkor már nem szedtem a bogyót). Mondtam, h az lehetetlen, mert én sem akarok 22 évesen babázni még. Amit ajánlott egy homeopátiás gyógyszer, sok folyadék, tőzegáfonya. A tőzegáfonyát am már szinte a legelejétől szedem, kicsit enyhít rajta, de nem akadályozza meg, h 2-3 hetente ne jöjjön vissza. Ugye emellett még elküldött hasi ultrahangra, vizelet vizsgálatra, és nőgyógyászhoz.
A nőgyógyásznál találtak baktériumot a kenetben, de sajnos nincs részletezve az orvosi papíron, h mégis milyen baktériumról is van szó, de gondolom e. coli lehet a leírásotok alapján. A nőgyógyász is bő folyadékot és antibiotikumot, később kúpot írt fel.
Az antibiotikum és a kúp is csak rövid ideig véd meg, aztán az egész újra kezdődik mint ma is tette 3 hét elteltével.
Ami igazán használt egyébként nekem az a természetgyógyász talpmasszázsa. Mondta, h a talpban vannak a vese, a hólyag és az ilyenek központjai. Tényleg profi a nő, mert még azt is megmondta egyszer, h pont akkor menstruáltam, mert még azt is érezte odalent. Sajnos neki is szoros a beosztása, és én is dolgozom, így nagyon kevésszer tudok ellátogatni hozzá, de ha kezelésbe vesz, akkor utána sokáig nincs panaszom. Ajánlom egyébként mindenkinek, h a talpával foglalkozzon, ha megnézitek kis borsócskák vannak a talpatokon, ha gebasz van, azt szépen masszírozzátok ki. Én simán lábfürdőt is javasolok, amiben rakjatok szódabikarbónát, mert az lazít. Kérjétek meg a párotokat, h masszírozza meg, de ne csak simogasson, hanem szépen húzza végig a talpatokon az ujjait, h a borsócskák feloldódjanak, és a sarkatoknál is ugyanígy felfelé a bokátokig. Tényleg hasznos, és még kellemes is, mondjuk lehet az elején fáj kicsit, de utána hozzászoktok :)
A másik ami még használ az a meleg fürdő, a tényleg meleg, ne csak langyi legyen, én a vízben elüldögélek háromnegyed órákat is anélkül, h mennem kelljen pisilni. Nah meg ami még fontos, h tényleg sok-sok-sok folyadék. Én is észreveszem magamon, ha két liter VÍZnél kevesebbet iszom, akkor előjön. Azért emelem ki a vizet, mert volt olyan, h egész nap édes löttyöket ittam, mert az esett jól, és másnap úgy bedurrant megint, h volt olyan, h reggel dolgozni nem tudtam elindulni, mert féltem, h a buszon bepisilek. De az is előfordult, h beértem, és ott sírtam, h h lehet ilyen szerencsétlen, a kollégák meg ugye nem tudták mi bajom.
Vannak akik nem hiszik el, h ez milyen borzalmas érzés, a tehetetlenség és a fájdalom, párom is szerintem az elején nem fogta fel milyen vér komoly a dolog, amíg nem tapasztalta velem együtt az esetleges hajnali kelést, amikor felébredtem, h jajj de kell pisilni, és kezdődött a tortúra.
A másik kényes téma a szex. Párommal már 2 és fél éve együtt vagyok, és mióta előjött a dolog, néha félek neki kezdeni a témázgatásnak. Valahogy érzem, h elő fog jönni. Ez meg is látszik a szexuális életünkön, pedig én tényleg nem vagyok egy frigid fajta, és kívánom is a párom. Nem tudom nálatok hogy van, de mióta elkezdődött ez a borzalom, és a sok antibiotikum kúra is biztos hatással van a hüvelyflórára, de nagyon nehezen nedvesedik odalent. Legtöbbször síkosítóval tudunk csak haladni, és néha még azt is úgy érzem, h csípi a hüvely falát. Tudom, h ez nem normális, és beszéltem is erről a nőgyógyászommal, aki lát kapcsolatot a hólyaghuruttal. Ajánlotta a Lactofeel nevű hüvelygélt. Elég hülye a kivitelezése a tubusnak szerintem, de a benne lévő cucc tényleg sokat segített. Azóta nincs ezzel gond, mondjuk attól még mindig félek, h egy együttlét után másnap visszatér a hólyaghurut.
Lényeg a lényeg, h még én sem találtam meg a megfelelő kezelést. Vannak praktikák, de azok nem mulasztják el, és főleg nem az antibiotikum. Még nem próbáltam a D-mannózt, de amennyit már költöttem gyógyszerekre, ez a 7 ezer már nem oszt nem szoroz.
Szerintem eléggé kiveséztem a témát, és remélem tudok nektek is segíteni, mert azért én is olvastam jó dolgokat nálatok, és remélem ez ha nem is szünteti meg teljesen, de segít abban, h hamar elmulassza a panaszokat, mert általában rámegy a délelőttöm és a fél délutánom mire jobban vagyok.
Mindenkinek jobbulást kívánok!
Sziasztok Csajok! :)
Karol

HozzászólásSzerző: ani » szer. nov. 16, 2011 7:34 pm

Sziasztok!

Kb. 2,5 éve küzdök a problémával és most vagyok 23 éves. Amikor végig olvastam a fórumot, komolyan mondom, hogy szinte sírtam, mert annyira ki vagyok már borulva a hólyaghurottól, hogy a gondolataimat is nehéz összeszedni. Már nem járok orvoshoz a problémával, az urológusomat kiosztottam, amikor 1 év után még mindig azt vágta a fejemhez, hogy "igyon sok folyadékot és feküdjön le". A háziorvosom rendes krapek, de antibiotikumokon kívül nem sokat tudott segíteni. A nőgyógyászom meg folyton csak kúpokat meg krémeket írt fel, de már azt sem vagyok hajlandó kiváltani, mert nevetséges, hogy mennyire nincsenek tisztában azzal, hogy mi is ez a probléma. Jelenleg külföldön tartózkodom, de minél hamarabb be akarom szerezni a D-mannoset, mert én megfogadtam magamnak, hogy le fogom küzdeni ezt a szörnyű dolgot az életemben és nem fogom hagyni, hogy még egyszer előforduljon. Elegem van már a hajnali kelésekből, amikor órákat ülök a wc-n vizes palackokkal körülöttem, amiket mind kiürítettem már, de egy csepp vizelet sem akar távozni belőlem. A párom próbálja bennem tartani a lelket, de látom rajta, hogy ő is kivan már ettől az örökös problémától. Amikor olvastam soraitokat, akkor rengeteg történetben ismertem rá a saját eseteimre is. Kevés ember van a Földön, aki nálam több tőzegáfonyát szedett, evett, ivott meg, szóval jöhet most már a D-mannose.
Még egy dolog, amit el szerettem volna "mondani" Nektek. Nem tudom kinek jellemző a dolog, de nekem akkor is eljön, ha a vesémet huzat, szél éri (akár téli kabáton keresztül is), szóval én egy ideje ősztől tavaszig derékmelegítőt használok. pamut és testhez simuló, mindennapi viselet.
Köszönöm, hogy olvashattam soraitokat és hogy Ti is elolvastátok az enyémet!
Mindenkinek gyógyulást kívánok!
ani

HozzászólásSzerző: kuszijudy » csüt. nov. 24, 2011 11:11 am

sziasztok!
Én július óta próbálkozok antibiotikummal és sajnos sikertelenül. Ezután kipróbáltam a D-mannozt és az sem segített rajtam. Az egész dobozt beszedtem. Most orvost váltottam, majd meglátom mi lesz. üdv mindenkinek és gyógyulást.
kuszijudy

ElőzőKövetkező

Vissza: Hölgyek és Férfiak D-mannóz | D-mannose tapasztalatai