Csecsemő

Csecsemő

HozzászólásSzerző: Mónika » pén. máj. 26, 2017 9:42 am

Most rendeltem meg a terméket, 5 és fél hónapos kisfiamnál még nincs tenyésztési eredmény és hasi ultrahang sem, a gyulladási érték a vérben nem túl magas, közérzetet jó, olykor hőemelkedése van, mindössze a vizelete az amiből azt szűrtéki ki hogy húgyúti fertőzése van (amit elismerek, előfordulhat) és vesemedencegyulladása lesz így elkezdik a 7napos antibiotikumos kúrát, napjából 3x kapná. Nem egyeztem bele, most várom ezt a készítményt és remélem rendben leszünk.
Ilyen kicsinek van aki mostanság adta, van tapasztalat?
Mónika

Re: Csecsemő

HozzászólásSzerző: bortim » kedd okt. 10, 2017 8:15 pm

Szia, el tudnád mesélni, hogy bevált-e nálatok a termék? Az én kislányom 7 hónapos és már 2X volt vesemedence gyulladása. Tervezem,hogy megrendelem a terméket, de nem látok infót 1 éves kor alatti csecsemő tekintetében, pl. adagolás, stb... Előre is köszönöm.
bortim

Re: Csecsemő

HozzászólásSzerző: Beababa » pén. máj. 17, 2019 1:41 pm

Szia,
4 honapos kislanyommal most jottunk haza a korhazbol. E coli es pseudomonas tenyeszett ki nala. Ez a szer kifejezetten az E colira jo, vagy a tobbi bakteriumot is hatastalanitja? Nala kulonosen kell erre figyelni, utolagos antibiotikum kurat sem kapott, mert a pseudomonast csak venas antibiotikummal lehet kezelni, allitolag, ha csak az e colira adtak volna a pseudomonas elszabadulhat......
Szeretnek valami biztos megoldast, segitseget...legalabbis olyat, amivel nem artok neki!
Koszonom
Beata
Beababa

Vissza: Szülők és gyerekek D-mannóz | D-mannose tapasztalatai